Aslan & Duran Hukuk Bürosu

Ekibimiz

Yorumlar

Hakkımızdaki Yorumlar

İş yerimdeki anlaşmazlıktan dolayı iyi bir idare avukatı bulmam gerekiyordu... İşini sevgiyle yapan Şerife Hanıma ve Yasemin Hanıma teşekkürler. Davanızı güvenle teslim edebilirsiniz. İçten, samimi, tecrübeli ve yardımsever avukatlar...

Adeviye Akyol

Müvekkil

Kapıdan girdiğiniz anda profesyonel tavır ve samimiyet göze çarpıyor. Alanında uzman ve deneyimli avukatların bulunduğu bu ofis avukatlarına iş davamda yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim. Tatmin olacağınız dava sonuçları için adresiniz olsun. Şerife hanım ve Yasemin hanıma teşekkür ederim

Elif Binici

Müvekkil

Şerife hanım ve Yasemin hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Her türlü davada gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, dosyanızı hiçbir endişe yaşamadan teslim edeceğiniz insanlardır. Her türlü hukuki destek için tavsiye ederim.

Melek Bolu

Müvekkil

Tüm sıkıntılarınızı kolaylıkla halledebileceğiniz işinin ehli avukatlardan oluşan bir yer. Ayrıca tüm süreç boyunca eksik etmediği ilgi ve alakasından dolayı Yasemin hanıma ekstra teşekkürlerimi de belirtmek isterim.

Melek Güney

Müvekkil

Uzun yıllar hakimlik yapmış ve şimdi avukatlık yaparak kariyerine devam eden Şerife hanım ve Yasemin hanıma dava sürecindeki tüm yardım ve emekleri için teşekkür ediyorum. Deneyimli ve işlerinde çok başarılı olmalarının yanısıra samimi, içten, dürüst ve insancıl tavırlarıyla da dava sürecimize çok destek oldular.

Nilhan Bilgiç

Müvekkil

Hangi gün ve saatte olursa olsun hukuki danışmanlık yönünden oldukça duyarlı ve acil çözüm önerilerini hızlıca üreten bir hukuk bürosu ???? içten bir şekilde sorunu olan herkese tavsiye ederim. Çekişmeli Boşanma duruşmamda ki Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim Yasemin Hanım????

Ömer Eroğlu

Müvekkil

Gayrimenkul davam icin tavsiye üzerine kendilerini buldum.Şerife hanım yıllarca hakimlik de yapmıs bi avukat. Tecrübesiyle yardımıyla beni cok büyük dertten kurtardı.hepsinden Allah razı olsun tüm davam boyunca yanımda oldular.

Dilek Fidan

Müvekkil

Ceza davami ve Tuketici davami takip eden basta Avukat Yasemin Hanim olmak uzere Aslan & Duran hukuk burosu degerli avukatlarina cok tesekkur ederim. Gozunuz kapali guvenebilecegiz, isini hakki ile yapan, takip eden, tecrubesine ve bilgisine guvenebileceginiz ender kisilerdendir. Herkese oneririm, avukatinizi iyi secin iciniz rahat etsin.

Konuralp Hayat

Müvekkil

call me Bizi Arayın
whatsapp Bize Yazın