Aslan & Duran Hukuk Bürosu

_

ASLAN & DURAN Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, Avukat Yasemin Berna ASLANBAY ile Avukat Şerife DURAN tarafından kurulmuş olup, hukuk ve hukuki konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Avukat Şerife Duran, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Şu an halen Aslan & Duran hukuk bürosunun kurucu avukatı olarak Ankara Çukurambar’da meslek hayatına devam etmektedir.

Avukat Yasemin Berna Aslanbay, 2015 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık stajını bitirmesinin ardından yaptığı mesleki faaliyetlerinin ardından Aslan & Duran Hukuk Bürosu avukat olarak devam etmektedir.

Ofisimiz, Ankara merkezli bir hukuk bürosudur. Avukat Yasemin Berna Aslanbay ve avukat Şerife Duran tarafından kurumsal ve bireysel müvekkillere hukuk ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Müvekkillerimizin adalet arayışında güçlü bir destek olmak için hukuki uzmanlık ve deneyimimizi en etkili şekilde kullanarak yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Hakkaniyet, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine dayanarak, topluma değer katmak ve insanların haklarını korumak için çalışıyoruz. Müvekkillerimizin çıkarlarını savunurken etik değerlere sıkı sıkıya bağlıyız ve hukukun üstünlüğüne olan inancımızla hareket ediyoruz.

Vizyonumuz

Avukatlık sitemiz, sektörde öncü bir konuma ulaşarak, hukuki hizmetler alanında güvenilirlik ve uzmanlıkla tanınan bir marka olmayı hedeflemektedir. Sürekli gelişen hukuk dünyasındaki değişimlere ayak uydurarak, müvekkillerimize en iyi çözümleri sunmak için yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlar benimsemekteyiz. Toplumun adalet arayışına katkı sağlayarak, adil bir dünya için çaba gösteriyoruz. Ekip olarak, bilgi paylaşımı, işbirliği ve şeffaflıkla dolu bir çalışma ortamı yaratıyoruz, böylece müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliyoruz.

_

Ekibimiz

_

Şerife Duran

Avukat

Yasemin Berna Aslanbay

Avukat

Hukuki Danışmanlık Talebi

Aslan Duran Hukuk Bürosu hakkında bilgi almak için tıklayınız!