aslan duran
Aslan & Duran

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Müvekkillerimizin talepleri doğrultusunda, konusunda uzman Avukatlarımız ile hizmet verdiğimiz çalışma alanlarımız;

İDARE HUKUKU

İdari davalarda uzman kadromuz ve sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ile ankara idare avukatı olarak her zaman yanınızdayız.

CEZA HUKUKU

Uzman ve deneyimli ekibimiz ile ceza hukuku konusunda ankara ceza avukatı olarak hizmet vermektedir.

AİLE VE BOŞANMA HUKUKU

Boşanma davalarında uzman ve tecrübeli kadromuz ile tüm aşamalarında Ankara boşanma avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

HAYVAN HAKLARININ KORUNMASI

Hayvanları koruma kanununa ilişkin her türlü dava ile hayvanların katli ve işkenceye yönelik her türlü tazminat davaları.

MİRAS HUKUKU

Ofisimiz uzman kadrosu ile ankara miras avukatı olarak hizmet vermektedir. En iyi miras hukuku avukatı olarak desteğe hazırız.

İNSAN HAKLARININ KORUNMASI

Anayasa Mahkemesi, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine bireysel başvurular ile her türlü maddi ve manevi tazminat davaları.

VERGİ HUKUKU

Kamusal amaçlı alınan vergiler sonucunda ortaya çıkan hukuki uyuşmazlıkların çözümünde uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet veriyoruz.

BİLİŞİM HUKUKU

Siber suçlar sonucunda yaşamış olduğunuz mağduriyetleri gidermek amacıyla uzman kadromuzla yanınızdayız.

BORÇLAR HUKUKU

Borçlar hukuku kapsamında yer alan her türlü dava, sözleşme ve tazminatlarınıza yönelik uyuşmazlıklarınızda sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

TAZMİNAT HUKUKU

Zarar tazmin taleplerinizde en hızlı ve etkili sonucu almanız için uzman kadromuz her zaman yanınızdadır.

FİKRİ VE SİNAİ MÜLKİYET HUKUKU

Telif hakkı, marka patent vekilliği, her türlü tescil işlemi gibi fikri ve sınai haklarla alakalı işlemlerinizde tecrübelerimize dayanarak sizi temsil ediyoruz.

İCRA VE İFLAS HUKUKU

Borçlu veya alacaklı vekili olarak her türlü icra ve iflas davalarınızı ve buna yönelik tüm işlemlerinizi en iyi şekilde çözümlemeyi hedeflemekteyiz.

GAYRİMENKUL HUKUKU

Taşınmazlara ilişkin her türlü dava ve uyuşmazlıklarınıza yönelik olarak alanında uzmanlaşmış kadromuz en iyi çözümleri sizin için üretecektir.

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

İşçi ve işveren vekili olarak, iş hukukuyla alakalı her türlü dava ve uyuşmazlıklarınızda yıllar içinde edindiğimiz deneyimlerimizle size yardımcı oluyoruz.

TİCARET VE ŞİRKETLER HUKUKU

Şirketinizin kurulma aşamasından sermaye artırımına kadar her türlü ticari işlemlerinizle ilgili uzman ve deneyimli kadromuza danışabilirsiniz.

MEDENİ HUKUKU

Medeni hukuk alanına giren her türlü dava ve uyuşmazlıklarınızda deneyimli kadromuzun tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

HAKKIMIZDAKİ YORUMLAR